ბუდუ ზივზივაძემ გერმანიის ბუნდესლიგაში თავისი სადებიუტო გოლი გაიტანა , რითაც "ჰაიდენჰაიმს" "ჰოფენჰაიმთან" გასვლით მატჩში (1:1) ქულის მოპოვებაში დაეხმარა.
ქართველმა ფორვარდმა, რომელიც ზამთარში "კარლსრუედან" შეუერთდა გუნდს, მოედანზე მეორე ტაიმში, 46-ე წუთზე გამოჩნდა და თამაშში სწრაფად აჩვენა თავისი ღირებულება.
"ჰოფენჰაიმმა" პირველ ტაიმში ჰარის ტაბაკოვიჩის გოლით დააწინაურა, მაგრამ "ჰაიდენჰაიმმა" შესვენების შემდეგ ტაქტიკური ცვლილებებითა და ზივზივაძის აქტიურობით ანგარიში გაათანაბრა. 65-ე წუთზე ქართველმა თავდამსხმელმა საჯარიმოში ბურთი მიიღო და შთამბეჭდავი, მოჭრილი დარტყმით ბადე შეარხია, რითაც თავისი სადებიუტო გოლი აღნიშნა ბუნდესლიგაში.
25 ტურის შემდეგ „ჰაიდენჰაიმი“ 16 ქულით კვლავ ბოლო, მე-18 ადგილზე რჩება, მაგრამ გუნდში იმედოვნებენ, რომ დარჩენილ ცხრა მატჩში შეძლებენ გადამწყვეტ ქულების მოპოვებასა და ლიგაში დარჩენას.